Alternatywny widok naszej Galerii

23 grudnia 2010
By

GalerkaPo najechaniu kursorem myszki na aktywny panel Galerii, slide show zostaje zatrzymany. Po „wyjechaniu” kursora poza aktywny obszar, po 5 sekundach pokaz slajdów rusza ponownie. Kiknięcie po lewej lub prawej stronie „filmu” pod obrazkiem, przewija „film” w wybraną stronę. Można wybrać kursorem obrazek, który chce się obejrzeć.

Tags:

7 Responses to Alternatywny widok naszej Galerii

 1. Pendrive
  23 grudnia 2010 at 20:43

  Jeśli mogę coś zasugerować,
  zawsze denerwowały mnie galerie tego typu. Wydaje mi się, że znacznie lepszym rozwiązaniem jest galeria taka, jak poprzednio. Znacznie łatwiej wybiera się zdjęcia, które chce się oglądać (bo, z całym szacunkiem dla autorów, nie wszystkie zdjęcia mnie interesują). Poza tym, bardzo lubię otwierać sobie zdjęcia na nowych kartach w przeglądarce, to wygodniejsze niż przeglądanie zdjęć w przeglądarkach wbudowanych w stronę.
  Pozdrawiam

  • jalens
   23 grudnia 2010 at 21:09

   A czy coś się stało z galerią „taka jak poprzednio”?

 2. Swiety
  Swiety
  24 grudnia 2010 at 11:12

  Od razu chciałbym zaznaczyć, że nie znam się na budowaniu stron internetowych i nie jestem fanem Naszej Klasy. Ale czy nie dałoby się zrobić galerii coś na wzór wspomnianego portalu? Chodzi mi o coś takiego, że każdy z zarejestrowanych użytkowników ma swoją galerię, a dostęp do niej następuje po kliknięciu interesującego nas awatara? A pod każdym zdjęciem można zrobić miejsce na komentarze do tego konkretnego zdjęcia…
  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
  JS

  • jalens
   24 grudnia 2010 at 11:57

   Dało by się. Pod względem informatycznycm nie jest to specjalny kłopot. Można byłoby też dla każdego usera dedykować własny blog, nie tylko galerię, a na główną wyrzucać tylko artykuły i nowości z blogów.

   Jest tylko małe ale – NK jest warta ok. 130 mln Euro. Ich stać na opłacenie infrastruktury oraz tranferów. Fajkanetu natomiat nie stać na wersję PRO serwera wirtualnego ani powiększanie limitu transferów – mimo że jesteśmy mniejsi od Naszej Klasy 70270 razy.

   EDIT: Galerię będziemy pomaluśku poprawiać, ale na miarę możliwości.

 3. sat666sat
  sat666sat
  24 grudnia 2010 at 15:11

  Zlikwidować galerię i po kłopocie – hehe.

  • jalens
   24 grudnia 2010 at 15:27

   To słuszna koncepcja.

 4. 11 lutego 2015 at 18:47

  Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy w temacie proszę wyrozumiałość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*