Informacje

Fajka.net.pl jest inicjatywą sklepu internetowego Fajkowo.pl. Chcieliśmy zebrać w jednym miejscu i podarować naszym Klientom oraz wszystkim miłośnikom fajki tradycyjnej podstawowe informacje o tej szlachetnej formie zażywania tytoniu. Czy się to nam udało – ocenią odbiorcy.

Część poradnikową opracował ś.p. Jacek ‚Jalens’ Jóźwiak. Przekazał nam prawa autorskie do wykorzystania jej zawartości w internecie oraz w reklamie i marketingu. On także skompilował skrypty i je do tego przedsięwzięcia przystosował. Przez długi czas był administratorem portaliku, jak również twórcą niezliczonej ilości wpisów w każdej tematyce związanej z fajczeniem.

Ta strona ma być jednak własnością wszystkich, którzy zechcą bawić się razem z nami. Nawet Goście, którzy nie zechcą się zarejestrować, mogą komentować teksty, natomiast zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą pisać artykuły na każdy temat dotyczący fajczarskich spraw. Rzecz jasna, zachowują wszelkie prawa do własnych utworów.

Mamy nadzieję, że efektem wspólnej zabawy będzie fajczarski blog z prawdziwego zdarzenia, który wszystkim nam pomoże w naszej fajczarskiej pasji i w pięknym, mądrym paleniu.