Używana fajka

31 sierpnia 2016
By

Witam wszystkich serdecznie. Swoją przygodę z fajką mam zamiar dopiero rozpocząć, planuję odkupić fajkę właściwie nową, bo kilkumiesięczną. Mam pytanie odnośnie smaku: dowiedziałem się, że w fajce był palony tytoń Old Dublin Petersona. Czy w fajce, w której nawet przez krótki czas była palona latakia, pozostanie po niej mocny smak, czy mogę korzystać z niej w inny sposób niż dotychczasowo, np. do aromatów?

4 Responses to Używana fajka

 1. Faust
  31 sierpnia 2016 at 22:51

  Witaj również. Zanim odpowiedzą Ci inni na pytanie to słowem (może nieco brutalnego) wstępu ;) chciałem zwrócić uwagę na fakt, iż staramy się pisać na tym portalu poprawnie językowo. Dla ułatwienia dodam: po polsku.
  Normalnie tego nie robię, natomiast (wybacz) nie mogę się powstrzymać. Twój wpis (4 zdania obecnie ;) ) wymagał interwencji z mojej strony 35 razy. Serio. Jest wiele możliwości korekty tego co się napisało. To tylko kwestia szacunku dla „rozmówców”.

  Opowiadając: latakia mocno wchodzi w fajkę. Fajka kilkumiesięczna faktycznie może być prawie nowa, ale wcale nie musi. Nie czas od zakupu tu jest istotny, a intensywność palenia w niej. Parę miesięcy (a nawet mniej) to czas, w którym da się fajkę mocno zniszczyć, a co dopiero „zasmrodzić”. Nie znamy stanu tejże fajki, więc mało co można Ci podpowiedzieć. Zawsze masz możliwość pozbyć się tego zapachu jeśli Ci przeszkadza ;)
  http://www.fajka.net.pl/poradniki/fajka-w-praktyce/uzdatnienie-starej-fajki/
  http://www.fajka.net.pl/poradniki/wlasnorecznie/metody/

  oraz wiele innych. Polecam :)

 2. Sius88
  1 września 2016 at 19:29

  Dziękuje za poprawę błędów oraz odpowiedź na dręczące mnie pytania. W przyszłości postaram się być bardziej schludny i używać do pisania czegoś z polskimi znakami.

 3. hykasy
  1 września 2016 at 19:38

  Się nie przejmuj % i aromat zginie :)

  • Faust
   2 września 2016 at 08:24

   I super :)
   Polecam Ci przestudiowanie lewej belki portalu: konkretnie
   III. Poradnik – fajka w remoncie
   Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz zapytać: chętne udzielimy odpowiedzi.
   Jak już doprowadzisz fajkę do porządku, to przydadzą się i inne działy lewej belki :)
   Swoją drogą: fajnie byłoby gdybyś się pochwalił nabytkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*