Danske import

17 maja 2015
By

Koledzy!

Czy ktoś doradzi coś w kwestii interesujących tytoni z poniższego sklepu?

http://www.havnens-vin.dk/category/124-pibetobak.aspx

 

4 Responses to Danske import

 1. KrzysT
  KrzysT
  17 maja 2015 at 09:02

  Mają own blends Olsena. One są zasadniczo przyzwoicie zrobione. Problem w tym, że część jest opisana numerami, musisz popatrzeć, co jest czym. Ja byłbym bardzo ciekaw tego (ale na stronie nie widzę): http://www.danishpipeshop.com/product.asp?product=409

 2. Julian
  Julian
  17 maja 2015 at 16:01

  Moje doświadczenia z tytoniami Olsen MOB są niezbyt zachęcające: wszystkie, na jakie trafiłem, były poprawne, ale nudne. Płaskie. Natomiast wszystko, co zawiera w sobie cav, jest w smaku duńskie nie do pomylenia. A ja nie przepadam za duńskim cavendishem. Garrick był dość lekkim orientalo-latakią, plaskatą w smaku, 800V to duński cavendish bez litości (ale niesłodki), 75 full jest niezły, ale to dzięki kentucky (nie każdy lubi), Mr.Nielsen był słodki jak ciastko i pełny bl cav, curly 44 wbrew opiniom nie przypomina „czarnego” Caledonian Curly Special. Jakoś odechciało mi się eksperymentów :-)

 3. Julian
  Julian
  17 maja 2015 at 16:09

  Wszystko (i jeszcze trochę) jest tutaj:
  http://www.danishpipeshop.com/

  • golf czarny
   17 maja 2015 at 23:44

   Zasadniczo podzielam zdanie Juliana. Assens standard. Co to znaczy? Dobrze i porządnie ale wielkiego och! (żeby sąsiedzi sobie pomyśleli) nie ma . Wolę Navy Fl MacBarena niż np. Curly 44. Generalnie tytonie bardzo przypominają Petera Stokkebeye.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*