Cóż to za dziwo…może ktoś rozpozna??

9 lutego 2012
By

W ostatnim czasie rozbudowując moją kolekcję ciekawych fajeczek do codziennego palenia całkiem przypadkowo zakupiłem w zestawie dość ciekawy okaz, którego jednak nie mogę zidentyfikować…szczególnie interesuje mnie materiał – z wierzchu wygląda na bejcowany wrzosiec, natomiast w środku komina jakieś białawe COŚ…
Być może ktoś z szanownego grona fajczarskiego rozpozna i powie mi co to może być za fajeczka…jakoś lubię wiedzieć co mam :))

Tags:

4 Responses to Cóż to za dziwo…może ktoś rozpozna??

 1. Alan
  9 lutego 2012 at 22:51

  Zwykła wrzoścówka z piankowym wkładem.

  • person777
   person777
   9 lutego 2012 at 23:06

   a ten wkład coś robi, oprócz „wyglądania”?, ma jakiś wpływ na jakość palenia, smak albo sposób pielęgnacji?…no i nie znalazłem nigdzie w sieci takiej firmy jak „goldpoint”…wiesz może coś więcej?

   • Alan
    9 lutego 2012 at 23:40

    Kolega coś mało czyta ;) =>TUTAJ< = można się dowiedzieć ogólnie o piance morskiej, a ja dodam tyle, że fajki jeno z wkładem nie mają tak dobrych właściwości palnych jak fajki wykonane w całości z sepiolitu (choć sam miałem do czynienia zaledwie z pierwszym tylko przypadkiem).

 2. person777
  person777
  10 lutego 2012 at 06:14

  dziękuję za naprowadzenie, nie za bardzo wiedziałem czego szukać, a że fajczę od niedawna, więc generalnie zamontowałem się głównie we wrzosiec, tę fajkę dostałem niejako przy okazji innego zakupu bez żadnych dodatkowych informacji o niej. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*