Okiem JARa: Chacom

14 stycznia 2011
By

Ciekawa fajeczka panelowa. Znanej marki. Pan Jacek tak o niej napisał: „Dawno nie mielismy do czynienia z fajka tzw „panelowa”. No i – Chacom. Nie jest stara ale sie nie zdziwie jesli to fajka ok 40 letnia. Szkoda ze zdjecie podle i nie widac uslojenia, ale jak to na loterii: gdyby bylo widoczne dobre uslojenie, to byc moze zrobilby sie ruch wokol tej oferty. Moze warto zaryzykowac za 8.55 Euro plus nieznany mi koszt przesylki (bodaj 5.55 Euro – ja bym dopytal)”

Jeden feler, to przesyłka. Pan Jacek pisze o 5.55EUR ale gdy się przewinie textbox’a pocztowego na Pologne, niestety cena wzrasta do 15,50EUR.
Całościowo, według przybliżonych kursów fajka plus przesyłka (w wersji Pologne) wyniesie około 94zł. Co jak na fajkę tej marki nadal nie jest ceną wygórowaną.
Do końca aukcji jeszcze 3 dni. Link.

Uwaga!
Przedstawiane w tej serii artykułów fajki z reguły wymagają podjęcia zabiegów przywracających im pierwotne funkcje użytkowe. Całe ryzyko związane z zakupem fajki ponosi kupujący, a rokowanie na podstawie opisu i zdjęć, pomimo olbrzymiej wiedzy i intuicji Pan Jacka, nie daje 100% gwarancji, że nabyta fajka będzie spełniała pokładane w niej nadzieje.

Tags:

One Response to Okiem JARa: Chacom

  1. yopas
    14 stycznia 2011 at 09:37

    Chacom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*