Zaproszenie na obchody z PC Warszawa 2014

10 lutego 2014
By

Tak jak i w zeszłym roku pragnę Was zaprosić na tradycyjne już imprezy organizowane przez PC Warszawa.

 

Zygmunt

 

Jak i w zeszłym roku pierwsza propozycja to wspólne obchody Międzynarodowego Dnia Fajczarza. Wszystkich Fajczarzy oraz Sympatyków ruchu, którzy akurat przypadkiem będą w Warszawie, serdecznie zapraszam na wspólny spacer z fajką w zębach uliczkami Starego Miasta. Spotykamy się w czwartek 20 lutego o godz. 18:00 pod Kolumną Zygmunta. Po krótkim (w zależności od pogody) spacerze koło 19 zaszyjemy się w jednym z gościnnych lokali na Starówce aby w spokoju podelektować się aromatycznym dymem i ewentualnie zwilżyć gardło.

Drugie wydarzenie to obchody XXVIII rocznicy powstania Pipe Club Warszawa. Impreza odbędzie się w sobotę 8 marca od godz. 12:30 tradycyjnie już w Gnieździe Piratów przy ul. Ogólnej 5 w Warszawie.

W programie między innymi:

12:30 – otwarcie dla gości, kawa, herbata, ciasto, smalczyk, zwiedzanie wystaw
13:30 – krótkie przemówienie, początek konkursu
14:30 – obiad dla tych, którzy już skończyli palić
16:00 – tort, szampan, nagrody, prezenty
17:00 – wspólne cygaro, nalewki, degustacje, wystawy
18:00 – początek części nieoficjalnej… Czyli dopiero się rozkręcamy.

i wiele innych atrakcji.

W tym roku, jak zwykle w naszym Klubie, dużą atrakcją jest sama fajka konkursowa. Została ona wykonana ręcznie w pracowni Jana Kloucka a firmowana marką Stanislav. Obszerniej o fajce konkursowej napiszemy wkrótce na naszej stronie. Palić będziemy Gawith Hoggarth Curly Cut Deluxe.

 

Fajka konkursowa PC Warszawa

Fajka konkursowa PC Warszawa

 

Wszelkie informacje można uzyskać na stronie Klubu lub po napisaniu maila do Zarządu.

Serdecznie zapraszam!

Tags:

6 Responses to Zaproszenie na obchody z PC Warszawa 2014

 1. 12 lutego 2014 at 12:39

  Majac w pamieci „recenzje” poznanskiego turnieju…

  Zastanawiam sie jak mozna krytykowac, samemu robiac te wytykane bledy. Nie widze tu informacji gdzie sie zatrzymaja „marszu”, nie ma info o skladkach na konkurs dla palacego i towarzyszacej osoby. Nie wspominajac o ew propozycji noclegow, cen, platnosci.
  Ze o oswietleniu stolikow fajkarzy – jesli wogole planowane sa, nie wspomne.

 2. 12 lutego 2014 at 12:40

  Aha, jest jeszcze zwiedzanie wystaw. No to brzmi zaiste tyle zachecajaco, co tajemniczo.

 3. tower
  13 lutego 2014 at 11:42

  Witaj,

  Dziękuję za zwrócenie uwagi na niedociągnięcia z naszej strony, są tym bardziej cenne, że zwracasz uwagę na rzeczy, które potencjalnie mogą pójść źle i tym samym zapobiegasz popełnieniu przez nas błędów. Dziękuję.

  Już spieszę z wyjaśnieniami. Miejsca postoju marszu nie podałem, gdyż chciałbym aby to wyszło w miarę spontanicznie. Oczywiście mamy w okolicy knajpę sprawdzoną i przyjazną fajczarzom, nie chcemy się jednak ograniczać tylko do jednego miejsca i mam nadzieję znaleźć w okolicy inne miłe miejsce. Plan awaryjny jednak jest.

  Informacja o składkach konkursowych jest podana na naszej stronie, do której umieściłem odnośniki, dla przypomnienia:
  Uczestnik: 120 zł
  Dla Kobiet uczestniczek: 100 zł
  Osoby towarzyszące (1 os. po uprzednim zgłoszeniu organizatorowi): bezpłatnie.

  Nasza impreza jest jak zwykle zaplanowana na 1 dzień i to na dużym luzie. Ci co przyjeżdżają na imprezy warszawskie regularnie nigdy nie mieli z tym problemów. W razie potrzeby proszę o kontakt – zorganizuję nocleg.

  Płatność na konto klubowe (info na stronie) lub w dniu konkursu.

  Nie widzę potrzeby publikowania informacji o ilości luksów przypadających na stoisko – zrobimy tak aby było dobrze.

  „Zwiedzanie wystaw” jest terminem często używanym w zaproszeniach na tego typu imprezy i zwykle znaczy mniej więcej to samo, tj. wystawy zaprzyjaźnionych firm i sklepów, zaproszonych Mistrzów oraz jakąś ciekawą kolekcję jednego z klubowiczów (np. Petersony Tadeusza Wojtuszkiewicza w Bydgoszczy lub na przykład „Walatówki” Perrego).

  Swoją drogą chciałbym do Ciebie zadzwonić z osobistym zaproszeniem do wystawienia swoich fajek na naszej imprezie. Powiedz tylko w jakich godzinach można dzwonić aby Ci nie przeszkadzać w pracy.

  Mam nadzieję, że wyjaśniłem Twoje wątpliwości, które przypuszczam, że mogły dręczyć też innych Fajkanetowiczów, ale tylko Ty, jako osoba niegdyś sympatyzująca z naszym Klubem, mogłeś otwarcie wyrazić. Doceniam troskę o to, abyśmy nie popełnili tych samych błędów, które wcześniej ostro skrytykowaliśmy. Jednocześnie zapraszam do osobistej oceny naszych starań 20 lutego oraz 8 marca. Krytykowałem nie po to aby kogoś obrazić, tylko aby następna impreza przebiegła lepiej. Jeśli ja zawiodę, ostra krytyka będzie mi się tak samo należała. Zapraszam więc do wzięcia udziału i wytkniecie mi błędów – posłużą jako nauka na następny raz.

  • Rheged
   2 marca 2014 at 22:19

   Tower, a planowane są jakieś spotkania w marcu, oprócz ósmego, kiedy mnie nie będzie w mieście? Bo rozsiadłem się już w Warszawie i może uda mi się w końcu wykroić czas na popykanie w Waszym towarzystwie. Dawnośmy się nie widzieli.

   • tower
    3 marca 2014 at 10:39

    Hej, oczywiście, że tak. Poza obchodami jubileuszowymi pozostają nasze stałe spotkania klubowe w 1 i 3 wtorek miesiąca (czyli jutro, 4 marca i 18). Nasze spotkania mamy teraz w Pubie Pod Baryłką ma Rynku Marinsztatu (Garbarska 7). W zależności od ilości osób siedzimy albo w palarni na górze, albo w sali na dole. Obsługa już nas dobrze zna, więc zagadnięta na pewno wskaże odpowiednią salę.

    Spotkania są otwarte dla wszystkich, więc zarówno Ciebie jak i wszystkich czytelników z Warszawy (oczywiście przyjezdnych również) zapraszam serdecznie od godz. 19:00 (sam zwykle przychodzę nieco wcześniej).

    • Rheged
     4 marca 2014 at 06:53

     Pojawiłbym się osiemnastego, tak dla towarzystwa, zupełnie niezobowiązująco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*