Pierwsza fajka

11 marca 2013
By

Witam panów serdecznie

Młody jeszcze ze mnie człowiek lecz pamiętam jak mój dziadek popalał w fotelu swoje fajki. Chciałbym dołączyć do tej grupy pasjonatów i poszukuję artefaktu dla siebie. Moją uwagę zwróciła ta oto fajka:

http://www.cygara-tyton.pl/pl/p/Fajka-BPK-Long-Churchwarden-MT/3217

Niestety nie wiem czy marka ta jest godna polecenia. Na chwilę obecną nie mogę zainwestować więcej, nie chcę też wydawać większej kwoty na fajkę testową – nie wiedząc czy pasja się przyjmie. Byłbym wdzięczny za opinie i ew linki do Churchwardenów za mniej niż 100 zł.

Tags:

3 Responses to Pierwsza fajka

 1. Bartnik
  Bartnik
  11 marca 2013 at 20:40

  Producent raczej z niższej półki, za tą cenę poszukaj coś używanego na pewno coś się znajdzie:) Napisz na giełdzie może chłopaki coś posiadają:)

 2. Michał
  Szuta
  11 marca 2013 at 20:51

  Chwilowo będę testował fajkę po dziadku. Koledzy z POGADYWACZKI doradzili co i jak. A na Ch-w przyjdzie czas jak przyjdą pieniądze i doświadczenie.

 3. A
  21 kwietnia 2013 at 15:10

  Wspomnianą tu fajkę kupiłem w ubiegłym tygodniu na allegro. Fajka bardzo ładna. Zacząłem klasyczne opalanie. Niestety, przy drugim paleniu – drugiego dnia, zaczął z niej odchodzić lakier i porobiły się bąble. Wygląda teraz jak pryszczata łapa krokodyla. Szkoda, że producent ją lakieruje. Trochę straciłem zaufanie. Słowem – chyba lepiej zapłacić więcej i kupić lepszą fajkę. A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*