Dodatki do tytoniu

29 września 2012
By

Witam

jestem nowicjuszem w fajkarstwie, ale i tak postanowiłem poeksperymentować. Postanowiłem trochę zmodyfikować swoje tytonie. Przykładowo dodałem do Timm No Name skruszoną czarną czekoladę (tuż przed paleniem wtarłem jej malutkie wióry w tytoń) i smakuje teraz przepysznie, wyczuwalny jest aromat palonej czekolady. Również schnący tytoń Bellini Torino nakrapiałem czerwonym winem, też nie było źle.

Napiszcie jakieś swoje doświadczenie w tej materii, jakie składniki dodawaliście/dodajecie do tytoniu? (nie chodzi o mieszanie różnych rodzajów tytoniu). Chętnie wykorzystam wasze wskazówki i pomysły.

Tags:

3 Responses to Dodatki do tytoniu

 1. R.Woźniak
  zogaor
  30 września 2012 at 19:14

  Hm, do Bricc Coco-Ananas (fuj) dolałem nalewki na kawie z kakao i miodem. Paliłem po wyschnięciu. Nie róbcie tak nigdy, przenigdy. Nigdy też nikomu nie powtarzajcie, że tak zrobiłem (ale komentarz zostawiam dla przestrogi).

 2. yopas
  30 września 2012 at 19:52

  Hm… jak kiedyś zamieniłem wszystkie poszle, nołnejmy, davincie, poulsony i tego typu germańskie wynalazki i zacząłem palić naturalne mieszanki, to tak mi się spodobał ten eksperyment, że do dziś nie mogę przerwać.

  • R.Woźniak
   zogaor
   30 września 2012 at 20:59

   Wiesz jak olałem aromaty i zapaliłem F&T Vintage, Grousemoora, lub mieszanki z Latakią to w końcu poczułem SMAK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*