Chwilowo bez tagów

3 sierpnia 2010
By

Zbyt swobodne wpisywanie tagów przez twórców spowodowało wyłożenie się całości otagowania artykułów. Trzeba to zrobić w całości od nowa. Dla wszystkich 253 artykułów. Ufff.

Tags:

7 Responses to Chwilowo bez tagów

 1. jalens
  4 sierpnia 2010 at 00:58

  Do większości Autorów wysłałem taką oto prywatną wiadomość:

  Posypała się tabela z tagami. Nie wytrzymała naszej dowolnej twórczości i prawie tysiąca tagów. Tych tagów po 3 wyrazy, tagów z kropkami, ze znakami specjalnymi jak choćby „and”… Musiałem je wszystkie usunąć. A teraz muszę od nowa otagować 253 artykuły, bez poprzedniego rozpasania… Zajmie mi to ze 3 dni. Chwilowo podczas pisania nowych tekstów, proszę tagów nie wstawiać.

  Kolegów, który PM nie dostali, proszę o podobne postępowanie, jeśli najdzie ich ochota do napisania tekstu.

  Nic się nie stanie, jak tekst powisi kilkadziesiąt godzin bez otagowania. Jak dojdę do końca tej @#$$#@# roboty, to tagi dostawię.

  Wyrazy współczucia mile widziane.

 2. ben
  ben
  4 sierpnia 2010 at 01:10

  Informatykiem jestem nie tylko z wykształcenia, więc czuję Twój ból. Pewien kolega polecał w podobnych przypadkach ponownego wklepywania wpisów popijanie whisky, ale może to wpłynąć na jakość rekonstrukcji. Tak czy owak – powodzenia!

  • jalens
   4 sierpnia 2010 at 01:16

   Dzięki, poza brzydkim wyrazem z poprzedniego komentarza mam do sprawy stoicki stosunek. Bajzel w tagach zrobił się nieprzytomny, jest okazja zrobić porządek. A potem pewnie rzecz wymaga jakichś dyrektyw i wytycznych, czy jakiegoś fucqa… Gdyby nie to, wybrałbym jakiś odzysk z dumpa bazy. Los tak chciał…

 3. koriat
  4 sierpnia 2010 at 01:42

  „Wyrazy współczucia mile widziane.”
  Nasz Ty biedaku :*

 4. JSG
  JSG
  4 sierpnia 2010 at 05:30

  Trzeba było jakiś regulamin tagowania wprowadzić… czuje się niejako winny, bo przyzywczajony do takiego tagowania jak w fotografii sztkowej, gdzie wpisuje się z założenie to co ci do głowy przyjdzie, a najlepiej jak zapytasz jeszcze z 5 osób co one widzą na tym zdjęciu, starałem się dodać tagi jak najsolidniej… na szczęście nie przypominam sobie żadnego znaku „and” chyba że wklejając jakąś nazwę blendera czy coś…

  Jak napiszesz jakieś wskazówki… pamiętaj nie jesteś sam, możemy podzielić pracę. Każdy autor przetaguje swoje teksty- nadal będziesz mial najwięcej roboty ale zawsze to trochę pomoże.

  • jalens
   4 sierpnia 2010 at 09:21

   Nie szukam winnych :)Jest okazja, więc wolę to zrobić samodzielnie. Zacznę jednak nieco po południu, raniej mam zajęcia. A „regulamin” dorobię jak skończę :)

 5. jalens
  5 sierpnia 2010 at 19:16

  Otagowałem właśnie połowę artykułów. Biorąc pod uwagę, jak bardzo mi się nie chce tego robić, to zejdzie mi się jeszcze do weekendu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*