A co w Gdańsku?

13 marca 2014
By

Witam, jestem kolejnym, świeżo upieczonym adeptem sztuki fajczarskiej – słowem: świeżak. Popalam od 3 miesięcy, raczej rzadziej niż częściej ale zawsze z przyjemnością. Ostatnio porwałem się na polowania allegrowe i udało mi się jednego (zarazem mojego pierwszego) wrzościa doprowadzić do stanu, który mnie zadowala (a z tego co czytałem o odnawianiu fajek, to to jest najważniejsze). Do tego dokupiłem V. No1 i jest mi dobrze. Wiem, że robię dużo rzeczy źle, do tego mam trochę pytań i z uwagi na brak znajomych z podobnym zamiłowaniem palę zawsze sam. Moje pytanie odnosi się do tego, czy są w Trójmieście jakieś loże fajczarskie, albo chociaż jeden samarytanin gotów pomóc albo nakierować (i zrugać kiedy trzeba). Wiadomo coś na ten temat?

Tags:

3 Responses to A co w Gdańsku?

 1. golf czarny
  13 marca 2014 at 21:43

  Loże?

  Same loże. Loża Różówyciorowców Obrządku Pomorskiego.Wielka Loża Jutrzenki Kaszlu Porannego oraz Gigantyczna Otomana Loży Brunatnozębnych Szyderców do której mam przyjemność należeć. Golf czarny do usług.
  Ale tak na poważnie pewnie jest jakiś Pipe Club ale nie wiem jak on dokładnie i gdzie działa. Jest „Kaszebsko Pipa” ale to w Ostrzycach.
  Mam propozycję abyś śledził także fms-a Tam jest wątek trójmiejski. Być może jeszcze przed Wielkanocą zrobi się jakieś spotkanie, ale pewniej po.
  Być może nieco wcześniej jakieś spotkanie w Gdańsku. Podaj maila na PW.

 2. tommy
  tommy
  14 marca 2014 at 22:03

  Oprócz wspomnianego już wyżej forum – w Gdańsku działa całkiem prężnie Klub (od 1996 oimpnm), pod przewodnictwem Piotra Jakubowskiego. Kontakt poprzez Gdański Salon Fajki (do odnalezienia na http://www.tabak.gdansk.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*