JSG Organic Cutty (3 szt.) – na sprzedaż

28 czerwca 2016
By

Mili Państwo,

Robię czystki w kolekcji i pozbywam się tego, w czym już nie palę, a szkoda kisić u siebie palidła, które mogą innym nieść radość. Na pierwszy rzut polecą 3 sztuki Organic Cutty od JSG. Dużo było tu o nich pisane, postaram się bardzo skrótowo: smaczny wrzosiec, bardzo wysoka ergonomia, ciekawe wzornictwo, a i producent odchowany na piersi fajka.netu, także wspieramy swoich. Z wad – w jednej (na zdjęciu najniżej) nawiert lekko w bok, paliłem i idzie OK, więc nie ma z tym kłopotów w praktyce, ale uczciwie informuję.

Wszystkie palone na zmianę Glengarry, Bright CR Flake i Blackwoodsem od McC. Rimy przydymione, muszę porządnie przetrzeć spirolem, kominy ładnie poopalane. Z najważniejszych wymiarów to mają po 15cm długości i 20mm średnicę komina.

Cena jaka interesuje mnie za sztukę to 150 złotych (nowe śmigają po 80$ z tego co widziałem na instagramie). Przesyłka po mojej stronie, dorzucam jeszcze próbeczki tytoniu. Jak ktoś chce kupić zestaw 3 to schodzę do 4 stówek, ale to mój niepoprawny optymizm, że się ktoś skusi. :>

Dodaję zdjęcie podglądowe, z telefonu. Kontakt w celu dodatkowych informacji, zdjęć czy wyrażenia chęci zakupu przez mail: mate(dot)borowski(at)gmail(dot)com. Można też wysyłać wiadomości prywatne na fajkanecie.

 

IMAG2791

 

One Response to JSG Organic Cutty (3 szt.) – na sprzedaż

  1. Tig1
    31 lipca 2016 at 18:20

    Podeslij mi lepsze foty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*