Galeria

4 października 2015
By

usersSzanowni! O galerii fotograficznej, którą mieliśmy zaimplementowaną do tej pory można było powiedzieć wiele. Z moich ust, zazwyczaj i niestety, padały w tym kontekście wyłącznie słowa, które w powszechnym rozumieniu uznawane są za obraźliwe. Długo kombinowałem, co zrobić, żeby jednak zmienić zastaną rzeczywistość i mieć narzędzie lepiej konfigurowalne i bardziej przyjemne. I oto jest!

Od dzisiaj pod linkiem KLIK znajdziecie nową jakość i nowe możliwości. Serdecznie zapraszam do klikania oraz dzielenia się wrażeniami. Może da się jeszcze coś zmienić bądź ulepszyć (oczywiście w ramach możliwości, jakimi dysponujemy).

Na chwilę obecną ze „starej galerii” przeniesiono 332 zdjęcia. Zostało jeszcze, co najmniej, drugie tyle. Pojawił się też problem z jednoznacznym ustaleniem właścicieli zdjęć, gdyż nie wszystkie, w dotychczasowej galerii, posiadały taki wpis w tytule. W miarę możliwości będziemy starali się uzupełniać te dane i nie ukrywam, że również liczymy na Waszą pomoc w tej kwestii.

Cóż, nie pozostaje mi nic więcej, jak życzyć przyjemnego korzystania z nowego rozwiązania.
Pozdrawiamy

Zespół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*