Fajka na sportowo

11 marca 2013
By

speed smoking
Poniedziałek, echh…

I pomyśleć, że weekend obfitował w tyle wrażeń. Justyna wygrała swój bieg narciarski, Polacy drużynowo na skoczni bardzo dobrze się spisali, a na koniec Resovia, niestety, przegrała w Bydgoszczy pierwszy mecz półfinałowy w siatkówkę. No i spotkanie fajkanetowiczów, na którym byłem obecny jedynie duchem. No działo się działo.

Nawiązanie do wydarzeń sportowych i rywalizacji nasunęło mi skojarzenie z naszym hobby jakim jest palenie fajki. Jak wiadomo są tacy wśród nas, którym nie wystarcza zwykłe palenie w zaciszu swojego domu/mieszkania. Ci, którym brakuje adrenaliny biorą udział w konkursach, paląc najdłużej jak się da. Mi tam daleko jeszcze do takiego poziomu, ale czasem podpatruję zawodowców w akcji, spoconych, zmęczonych, z oczami jak pekińczyk i pięścią uniesioną do góry w geście tryumfu.

Dla tych co jeszcze tego nie widzieli przesyłam linka ukazującego prawdziwych twardzieli w akcji. I niech nie zwiodą Was niewyraźnie miny uczestników konkursu. Spróbujcie sami…

Tags: ,

3 Responses to Fajka na sportowo

 1. sat666sat
  sat666sat
  11 marca 2013 at 12:19

  Ten filmik widziałem już kilka ładnych lat temu – powala)))

 2. Damien
  Damien
  30 listopada 2013 at 16:23

  Stoi i sapie, dyszy i dmucha,
  Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha:
  Buch – jak gorąco!
  Uch – jak gorąco!
  Puff – jak gorąco!
  Uff – jak gorąco!
  Już ledwo sapie, już ledwo zipie,
  A jeszcze palacz węgiel w nią sypie.

 3. kusznik
  kusznik
  30 listopada 2013 at 18:09

  No cóż powiedzieć…? Nie wiecie jakie są dalsze losy zwycięzcy? To jednorazowy event czy też cykl zawodów? Jak Puchar Świata na przykład? Czy „triumfatora” R-ka zdążyła dowieźć na oddział IT?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*