Konkurs fotograficzny * MAJ

5 maja 2011
By

>> Głosowanie zakończone, dziękujemy wszystkim bardzo za udział. Biorących udział i oceniających prosimy o cierpliwość, publikacja wyników będzie z małym poślizgiem, ze względu na sprawy organizacyjne, przepraszamy. <<

No to majowy konkurs foto – z tematem FAJKA PEŁNI WIOSNY. Zdjęcia można nadsyłać do końca miesiąca, więc jest wystarczająco dużo czasu, by nie sięgać do archiwów, a przygotować bez pośpiechu tematyczną sesję, fotografie obrobić i zgłosić do konkursu. Konkurs dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników Fajkanetu.

Interpretacja tematu dowolna – warunek: zdjęcia z pleneru, bez lamp błyskowych. Warto wymyślić scenariusz takiej sesji i jakiś klucz do ciekawych fotografii. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać po 3 prace. Zdjęciu można nadać tytuł. Proszę jednak nie wpisywać swojego nicka, jak ma to miejsce w naszej stałej Galerii.

O północy z 31 maja na 1 czerwca na tydzień włączamy mechanizm do głosowania. Po jednym głosie na każdego zarejestrowanego użytkownika i na każde zdjęcie. Wyniki głosowania nie będą się wyświetlać do środy 8 czerwca. Tego dnia obejrzymy je wszyscy i poznamy laureatów.

Nagrody tradycyjnie funduje Fajkowo.pl, deklarując, że takie konkursy mogą się odbywać nawet co miesiąc. Można je obejrzeć => tutaj.

I zdjęcia konkursowe…

[nggallery id=2]

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*