Konkurs Fajkarski – lista konkursowa!

20 stycznia 2013
By

fajki_razem
Po długich trudach i cierpieniach – doczekaliśmy TEJ chwili.

Chwili, kiedy będzie można obejrzeć owoce pracy naszych Szanownych Konkursowiczów. Którzy nie bacząc na krótki termin, sandpity i pęknięcia oraz walcząc z oporną materią wrzośca postanowili zmierzyć się z wyzwaniem i stworzyć swoje własne, autorskie fajki. Oraz poddać się chłoszczącej krytyce Fajkanetowiczów.

To, co wypada mi jako organizatorowi napisać, to słowa przeprosin, że musieliście czekać tak długo. Niestety nie zawsze udaje nam się poświęcić każdej akcji tyle czasu, ile byśmy chcieli – samo życie.

Na szczęście w końcu się udało. Co cieszy nas i to z wielu powodów. Po pierwsze – odzew jest powyżej naszych oczekiwań. Zarówno ilościowo, jak i jakościowo. Zaprezentowaliście naprawdę fajne fajki.

Po drugie, z sygnałów dobiegających z prywatnej korespondencji wynika, że co najmniej kilku biorących udział w konkursie chwyciło fajkarskiego bakcyla i tak pięknie rozpoczęte hobby zaczyna kontynuować. Czego serdecznie im z całego serca życzę i obiecuję, że na miarę portalowych możliwości będziemy każdego chętnego do zaprezentowania dzieł swoich rąk wspierać.

Po trzecie – bezczelnie napiszemy, że jest to chyba coś, czego nikt jeszcze nie robił. Co mile łechce portalowe ego, bo każdy lubi być prekursorem. A na dodatek przyczynia się do rozwoju amatorskiego ruchu fajkarskiego, który był do tej pory mało w naszym kraju widoczny.

A teraz oddajmy głos autorowi maszynki do ćwierkania głosowania, czyli @yopasowi (który rzecz stworzył był), odnośnie zasad oddawania głosów:

Poniżej udostępniamy listę wszystkich zgłoszonych fajek w kolejności losowej. Każdy zarejestrowany i zalogowany Użytkownik Fajkanetu może wybrać spośród nich trzy, które uzna za najbardziej interesujące (oczywiście wybór można ograniczyć do jednej albo dwóch interesujących nas fajek).

Wyboru dokonujemy poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola wyboru umiejscowionego przy nazwie fajki.

Uwaga! Wybrać możemy tylko raz.

Aby ułatwić podjęcie jedynie słusznej decyzji, po kliknięciu na zdjęcie wybranej fajki, powinniśmy móc obejrzeć jej galerię. Niestety mechanizm ten powoduje skasowanie poprzednio zaznaczonych pól wyboru,dlatego proponujemy następujący mechanizm głosowania:

przeglądamy galerie → zapamiętujemy numery trzech najładniejszych naszym zdanie fajek → zaznaczamy stosowne pola wyboru → klikamy przycisk „Vote” → obserwujemy przebieg głosowania.

Kompetytorom, jurorom i w pewnym sensie sobie życzymy powodzenia!
Do dzieła, zatem!

Głosujemy do 31.01.2013

Aby zagłosować lub podejrzeć wyniki należy zalogować się i kliknąć: LINK DO STRONY GŁOSOWANIA.

Tags: , ,

4 Responses to Konkurs Fajkarski – lista konkursowa!

 1. Alan
  20 stycznia 2013 at 22:45

  Chyba nikt jeszcze czegoś takiego nie robił – jako wskazówkę można wpisać w google „konkurs fajkarski” i podziwiać ;) I oby więcej takich akcji!

  • KrzysT
   KrzysT
   21 stycznia 2013 at 17:54

   Student… ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale… PRZED INTERNETEM TEŻ BYŁO ŻYCIE :>

 2. R.Woźniak
  zogaor
  21 stycznia 2013 at 09:03

  Co do oglądania fajek zawsze można to robić w nowej karcie. Wtedy łatwiej głosować. Tak czy inaczej gratulacje dla wykonawców konkursowych fajek i dla organizatorów.

 3. yopas
  30 stycznia 2013 at 10:55

  GŁOSUJCIE, GŁOSUJCIE!
  Ankieta kończy się 31.01.2013 o godz. 22:00.
  Zostało już bardzo mało czasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*