Spotkanie fajkowe w Lublinie

6 marca 2018
By

Witam szanownych Fajkanetowiczów. Zapraszam na kolejne już spotkanie w klimacie fajkowym, które zaplanowane jest na dzień św. Patryka, czyli 17.03.2018 o godzinie 18.00,  w pubie „Sarmata” na lubelskiej Starówce. Jak zawsze będzie możliwość spróbowania tytoni niedostępnych na naszym rynku.

4 Responses to Spotkanie fajkowe w Lublinie

 1. Bolo
  6 marca 2018 at 17:03

  Podoba mi się próbowanie tytoni nie dostępnych na naszym rynku. Przepraszam za słowo, ale rzygać mi się chce na Polską rzeczywistość. Dokoła u naszych sąsiadów nie ma problemu z kupnem tytoniu do fajki. Przykład, chociażby czeski sklep w Pradze. Doprawdy czym zasłużyliśmy sobie, że żyjemy w tak porypanym kraju, gdzie jakiś idiota jeden z drugim udawanie nam co jest dla nas dobre, a co złe. Jesteśmy dorośli i to jest nasz świadomy wybór w kwestii palenia fajki, więc pytam się kiedy w tej naszej Polsce będzie normalnie. Może dożyjemy tych czasów. Czego życzę Szanownym Miłośnikom Fajki z całego serca.
  P. S.
  Na spotkanie nie przybędę, bo mam dosyć daleko, ale życzę miłej atmosfery.

 2. cortezza
  cortezza
  7 marca 2018 at 06:16

  Dziękujem Waszmości. Dodam, że spotkanie będzie nieco plug-awe, bo będzie kilka plugów do spróbowania, coś od Samuela G. i Petersona. No i okazja fajna – święto patrona Irlandii, zatem bierzcie na spotkanie swoje irlandzkie miłości.

 3. cortezza
  cortezza
  19 marca 2018 at 07:41

  Frekwencja wstrząsająca, prawie krzeseł zabrakło, tytexy i opowieści z najwyższych półek (jak zwykle), czego chcieć więcej? Dzień Świętego Patryka mamy obejdziony godnie!

 4. szydlo
  19 marca 2018 at 12:02

  Za przybycie Wszystkim serdecznie dziękuję. Spotkania stały się w miarę regularne, a atmosfera na każdym z nich na tyle sielska, że z trudem można doczekać następnego ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*