Gdzie kupujecie tytoń

19 stycznia 2019
By

Na początku chciałbym przywitać  wszystkich użytkowników portalu fajka.net.pl gdyż jestem nowym użytkownikiem, zarówno tej zacnej strony, jak i fajki i w dobrym tonie byłoby się przywitać. Przechodząc do rzeczy, moje pytanie brzmi, gdzie kupujecie tytoń, czy nadal przez internet można kupić tytoń jedynie mając firmę? Jeśli tak, to czy jest ktoś z okolicy Głogowa, Wolsztyna, Zielonej Góry kto mógłby polecić jakieś sklepy, gdzie dostanę dobrej jakości tytoń fajkowy ?

pozdrawiam

Michał

2 Responses to Gdzie kupujecie tytoń

  1. mpestkow
    23 stycznia 2019 at 11:41

    Szukaj trafik w google, podzwoń po co ciekawszych i dopytaj. Ogólnie jest duża lipa poza dużymi miastami, a i tam poza Petersonem i SG ciężko uświadczyć coś innego. Też byłem taki napalony na początku na kupno jak najwięcej „nowych” w sklepie, ale powiem ci, że w praktyce warto uzbroić się w cierpliowść i wyczekiwać wszelkich ogłoszeń gdy ktoś się czegoś pozbywa, tu czy na grupach facebookowych. Da się dorwać w cenach niewiele wyższych niż sklepowe nieraz prawdziwe wysezonowane perełki.

  2. szydlo
    25 stycznia 2019 at 15:03

    Witaj na portalu. Tytoń kupuję wysyłkowo na firmę, przez pośrednika (np na krolestwo tytoniu, przy okazji wszelkich wyjazdów zagranicznych, przez rodzinę i znajomych rozsianych po świecie. Nie przepuszczam również okazji, gdy któryś z kolegów chce się pozbyć zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*