Czerwcowe mundialowe spotkanie fajkowe w Krakowie!

24 czerwca 2018
By

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie fajkowe w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca, środa, godz. 18.00, w Pub-Kawiarnia „Albo tak”, Kraków, Mały Rynek 4, I piętro (wejście przez księgarnię „CUD”).

W czerwcu już tradycyjnie, spotykamy się w kolorach czerwieni, ale biorąc pod uwagę zmagania mundialowe, tym razem dopuszczamy barwy narodowe, jak najbardziej!

Fajka, pudełko z tytoniem, czy zapalniczka – także wskazane w ww. kolorze/kolorach. Zabierzmy tytonie do ewentualnej wymiany. Ułatwią to woreczki strunowe, nalepki, długopis.

Do zobaczenia!

PS
Niniejszym, dziękuję w imieniu własnym oraz pozostałych uczestników krakowskich spotkań fajkowych, Właścicielom „Pierwszego Lokalu na Stolarskiej”, za roczne goszczenie nas. Niestety, nic nie trwa wiecznie… Trwają poszukiwania w ścisłym centrum, najlepszego dla naszych potrzeb lokum. Mam nadzieję, że nowo „testowane” miejsce okaże się tym odpowiednim. Jednocześnie przepraszam potencjalnie zainteresowanych za późną informację – wynikło to z oczekiwania na akceptację terminu naszego spotkania.

Tags: , ,

4 Responses to Czerwcowe mundialowe spotkanie fajkowe w Krakowie!

 1. Grimar
  Grimar
  28 czerwca 2018 at 16:26

  Na Stolarskiej zostały wprowadzone jakieś restrykcję dla palących fajkę, podobnie jak swego czasu „Pod Gruszą”?

  • JackTe
   12 lipca 2018 at 21:50

   Sorry ,że z opóźnieniem.
   Niestety tak. Dyplomatycznie skomentuję, że i tak chwała im za to, że gościli Nas równy rok. Obecnie testujemy „Niby tak”. Zapraszam na kolejne spotkanie- celujemy w 25bm. Informacja o spotkaniu niebawem.

   • Grimar
    Grimar
    15 lipca 2018 at 15:08

    Ale tam nie pozwalają Wam organizować spotkań z uwagi na zbyt dużą ilość dymu z fajek, czy po prostu już nawet nie można tam solo przyjść i fajki zapalić? Ciekawią mnie powody, bo nie wiem czy mogę tam samemu zapalić.

 2. Edmund
  5 lipca 2018 at 13:47

  Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
  – Wku*wia mnie to „ś” na końcu. Takie „ś” jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!… Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź! Bo powiadam wam:
  – Kto ma „ś” na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
  – Ej, ku*wa, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś…Ryś!…
  Na to ryś dostojnie:
  – Ryszard, pedale, Ryszard…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*