Fajka Petersona

7 grudnia 2023
By

Witam Państwa, palę z długimi przerwami od kilku lat, mam kilka budżetowych palidełek.  Jakiś czas temu, zastanawiając się co mógłbym kupić sobie na prezent, wpadła mi na myśl pewna fajka Petersona; https://www.peterson.ie/pipes/sherlock-holmes/sherlock-holmes-ebony/moreinfo.cfm?pd_product_Id=425  i nie chce wyjść z głowy. W związku  z tym, chciałbym się poradzić doświadczonych fajczarzy o jakości tego produktu. Kolejne pytanie mam związane z ustnikiem p-lip; ogólnie czy warto?, czy są jakieś problemy z czyszczeniem tego.

Zasadniczo, nie jestem przywiązany do marki tylko do wyglądu, więc jeżeli jakość tego produktu jest wątpliwa, bądź nieadekwatna do ceny, to może polecicie podobną fajkę innej firmy lub rzemieślnika, który mógłby tego kształtu fajkę wykonać w przyzwoitej jakości i cenie.

Pozdrawiam.

 

One Response to Fajka Petersona

  1. Julian
    Julian
    2 kwietnia 2024 at 20:10

    Jak nie chce wyjść, to dlaczego nie brać? Peterson robi fajki średniej klasy, ale zawsze porządne, a ta ich seria jest topowa. Ustnika p-lip nie jestem fanem, ale to osobiste upodobanie lub jego brak. Ta fajka to raczej większy kawał kloca, ale jeśli to nie przeszkadza, to bierz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*