Zobaczyć wszystkie komenty

20 lutego 2010
By

Dostałem przez formularz kontaktowy kilka pytań, w jaki sposób można obejrzeć wszystkie komentarze do artykułów – wszak ludzie nie siedzą na Fajkanecie bez przerwy i niekiedy wiele ich omija. Fakt, bywają momenty, że zawartość moduliku na marginesie, ta z ostatnimi komentarzami, szybko się przewija…

Śpieszę wyjaśnić… Jest możliwość podejrzenia wszystkich komentarzy z naszego portaliku. Warunek, trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym. Wystarczy wówczas wejść do swojego Kokpitu i niemal na środku można przeczytać ostatnie kilka komentarzy w całości…

Z FAQ

Kto chce obejrzeć wszystkie komentarze, jakie w ogóle napisane zostały w Fajkanecie, musi kliknąć w klawiszek „Zobacz wszystkie” i po chwili zobaczy taki oto widok…

Z FAQ

Wystarczy klikać w zakładki z numerami stron, aby oglądać poprzednie – aż do pierwszego, napisanego na długo przed ujawnieniem Fajkanetu światu. Ot, Google nas wsypało.

Jeśli ktoś zapała chęcią odpisania, może kliknąć w hasha, czyli w krzyżyk koło dymku z liczbą komentarzy pod danym tekstem i przenieść się do artykułu, pod którym wisi interesująca nas wypowiedź.

Jeden z gości zapytał mnie, czy możliwe jest zrobienie odrębnej strony z takim wykazem komentów – odpowiadam, więc… Jest, oczywiście że jest. Ale w internecie rozszerzenie uprawnień dla zarejestrowanych użytkowników jest zwyczajną praktyką mającą powodować wzrost liczby rejestracji.

Skorzystamy z tego – a zarejestrowani mają jeszcze trochę innych bonusów, jak choćby możliwość obejrzenia profili innych zarejestrowanych kolegów oraz wykazu ich komentarzy i ewentualnych artykułów.

Chciałbym jednak zaznaczyć, że mało gdzie możliwość komentowania tekstów mają wszyscy bez wyjątku mili Goście. Jeśli maja ochotę oglądać wszystkie komenty albo i napisać własny artykuł oraz podejrzeć, kto się u nas zarejestrował, prosimy o kliknięcie w link rejestracyjny na czarnej belce na samej górze strony.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*