Inauguracja naszej Giełdy

2 grudnia 2010
By

Users Vi=oiceCzymś trzeba tę nowinkę zainaugurować… Od dość dawna prosili mnie koledzy o coś w rodzaju giełdy, tudzież tablicy ogłoszeń, która pozwoli kupić, sprzedać, wymienić się naszymi skarbami. Przeszukałem i przetestowałem kilkanaście wtyczek do WordPressa, ale większość z nich była zbyt wielka i zasobożerna, niektóre miały tendencji do zamiany portaliku w galerię handlową.

Te małe, z kolei nie pozwalały odpowiednio ustawić praw dostępu do publikacji ogłoszeń, a chyba nikt nie chce prowadzić interesów – nawet tych malutkich – z nieznajomymi.  Założyłem więc po prostu nową kategorię Giełda Fajkanetowa i w niej proszę lokować swoje ogłoszenia, standardowo publikując artykuł z Kokpitu i „zaptaszając”  w ramce Kategorie pole o nazwie jak wyżej. I znów standardowo – publikować ogłoszenie, podobnie jak artykuły, oraz notki w Forum i Sokolim, mogą wyłącznie zarejestrowani i zalogowani koledzy. Czytać i komentować także wszyscy nasi mili Goście.

Uwaga, proszę nie wpisywać żadnych tagów – tylko jedno słowo „Giełda”.

Podobnie jak „Zamiast Forum” oraz osłabłe ostatnio „Sokole Oko”, kategoria ta ma żyć własnym życiem, więc ogłoszenia nie będą się pokazywać na stronie głównej. Podobnie jak i w istniejących już kategoriach odrębnych, będą za to pojawiać się komentarze na marginesie naszej Home Site. Wyjątkiem jest dzisiejsze ogłoszonko inauguracyjne, które pokaże się i na Giełdzie i w kategorii „Zamiast FAQ”, czyli także na naszej czołówce.

Bezpośredni dostęp do Giełdy z menu rozwijalnego  czarnej belki nawigacyjnej po najechaniu kursorem na klawiszek „Users Voice”.

Fajkanetową Giełdę ogłaszam otwartą i zachęcam do naszych małych biznesów.

Tags:

2 Responses to Inauguracja naszej Giełdy

 1. yopas
  10 października 2013 at 21:27

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Użytkowników podzielilismy Giełdę na dwie kategorie – aktualne i nieaktualne. Kategorie powinny zawierać ogłoszenia zgodnie z ich statusem. Bieżący podział wynika z opisu w tytule. Jeśli coś zostało błędnie zakwalifikowane prosimy o sygnał i przepraszamy za zamieszanie.
  Pozdrowienia
  y,

  • pigpen
   pigpen
   10 października 2013 at 21:51

   Dzięki wielkie za te zmiany. Najpierw Baza opisów, teraz giełda. Super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*