HH Mature Virginia

12 marca 2015
By

Witam wymienię tytoń MacBaren HH Mature Virginia puszka 100g, rozpakowany wypalone dwie fajki, wymienię na coś innego ten jest dla mnie za mocny, interesują mnie mieszanki Va+Bu, Va+Pq mogę wymienić się na puszkę 50g

Pozdrawiam

7 Responses to HH Mature Virginia

 1. miro
  12 marca 2015 at 16:14

  Spełnienie kryteriów wymiany może być trudne – bo choć o Mature Virginia nie można powiedzieć, że jest beznikotynowy, to raczej trudno go zaliczyć do mocnych tytoni, a większość znanych mi VaBu czy VaPer będzie mocniejsza. (Natomiast ze znalezieniem chetnych do wymiany nie powinno być trudno, bo tego MacBarena już się nie produkuje, a znam sporo osób, które go lubią.)

  • KrzysT
   KrzysT
   12 marca 2015 at 16:58

   Solani Silver Flake. GH Brown Flake. VaPer-y z Dan Tobacco. Bez przesady, coś się znajdzie.

   • miro
    12 marca 2015 at 21:53

    … nie chodziło mi o ogólnie delikatne VaBu czy VaPer – bo takie jak najbardziej są, tylko konkretnie o te słabsze od tego MacBarena – bo on jest moim zdaniem mizerny mocą, tak w okolicach Virginia Woods.

   • miro
    12 marca 2015 at 22:15

    Oczywiście, odbiór mocy danego tytoniu to bardzo indywidualna sprawa, więc proszę nie traktować mojego komentarza jako prawdy objawionej.

  • golf czarny
   13 marca 2015 at 08:53

   Fakt. Tytoń niezbyt mocny. Nieprodukowany od niedawna. Szkoda. Bo inny od innych. Ale ciekawy. Moim zdaniem moc taka sama jak Dark Twist albo i słabsza. HH MV wypalałem swego czasu sporą fajkę. Bo tylko w większych palił się w miarę dobrze.

   • golf czarny
    13 marca 2015 at 09:01

    Jeszcze jednego nie dopisałem. Poeto a może …opcja „chomikuj”. Ten tytoń dosyć ciekawie dojrzewa to znaczy robi się gładszy po pół roku ale dalej smak mocno kwaśny. Imo gdyby okrzyczany „dark stoved” McClellanda nie był topiony w jakim ulepku smakowałby podobnie.

 2. poeta
  poeta
  12 marca 2015 at 20:48

  OO jakby było silver flake albo BB#2 to chętnie się zamienie. Powiem tak kupiłem ten tytoń i nie takiej virgini oczekiwałem tu jest jakaś czerwona Va(podobno) to trudny tytoń jest. Poza tym był kupiony w ciemno chciałem dark twist i tak wyszło jakoś kosztował 91zł więc za puszkę za 55 zł zamienię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*