Fajki Stanwell

1 czerwca 2016
By

Witajcie!

Znowu rozglądam się za fajkami. W ofercie sklepu znajdującego się blisko mojej miejscowości znalazłem dwa interesujące mnie Stanwelle. Problem w tym, że w tym sklepie jest tylko część asortymentu, druga część jest dostarczana na zamówienie do sklepu i można odebrać rzeczy nie płacąc za żadna wysyłkę. Korzystnie. Dzisiaj przeglądałem stronę tego sklepu i zainteresowały mnie dwie fajki Stanwell. Problem w tym, że ze zdjęć ciężko wywnioskować wszystko, co mnie interesuje. Dlatego piszę do Was. Jak myślicie? Czy te fajki pokryte są woskiem, czy tym przeklętym lakierem? A może ktoś ma podobne fajki od Stanwella i może coś na ich temat powiedzieć? Podobają mi się one wizualnie, ale nie chcę się znowu użerać z lakierem. Szkoda, że na Fajkowie nie ma podobnych wzorów, nie byłoby problemu. Na koniec załączam linki. Może one jakoś pomogą i ktoś mi coś doradzi.

http://krolestwotytoniu.pl/fajki-stanwell/2218-stanwell-silkebrun-brown-mat-182.html

http://krolestwotytoniu.pl/fajki-stanwell/3704-fajka-stanwell-silkebrun-234-no367.html

5 Responses to Fajki Stanwell

 1. Grimar
  Grimar
  1 czerwca 2016 at 16:40

  Z samych zdjęć to zawsze trudno jednoznacznie wywnioskować, ale nie wyglądają na polakierowane.

 2. Piotr M. Głęboki
  Piotr M. Głęboki
  1 czerwca 2016 at 18:14

  Na szczęście dla fajczarzy Stanwell stosunkowo rzadko lakieruje fajki. Te modele (co możesz sprawdzić na ich stronie) są woskowane. Chłodnego palenia :)

 3. Radek_Z
  Radek_Z
  1 czerwca 2016 at 23:45

  Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi. Odpisuję dopiero teraz, bo zaraz po pracy popadłem w letargiczny sen, a po przebudzeniu zobaczyłem Wasze wypowiedzi i od razu wziąłem się za zamawianie. Jutro może fajka będzie w moich rękach.

  Piotr. Wspomniałeś o ich stronie. Nie mogę znaleźć, chociaż wpisuję „Stanwell Official Site” itp. Możesz dać jakiś link? Na przyszłość może się przydać.

 4. Janusz J.
  Janusz J.
  2 czerwca 2016 at 02:31

  Pozwolę sobie odpowiedzieć za Piotra:

  http://www.stanwellpipe.com/

  A czytałeś to?

  http://www.fajka.net.pl/fajkarze-z-topu/stanwell-dunska-legenda/

  http://www.fajka.net.pl/uwagi/ustrzel-dunke-stanwell-43/

  Smacznego dymka przy miłej lekturze świetnych artykułów.

  • Radek_Z
   Radek_Z
   2 czerwca 2016 at 08:37

   Dzięki. Tekst o historii Stanwella, który napisał Boro, czytałem już dość dawno i dowiedziałem się, że Stanwell to nie tylko tytoń Stanwell Full Aroma, który średnio mi podszedł lata temu w fajkach z gruszy.;) Właśnie przez ten artykuł zainteresowałem się Stanwellami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*