Sprzedam odrestaurowany stojak na 4 fajki

16 października 2014
By

Witam.

Zanim ogłoszę się na allegro i będę dostawał tysiąc przedziwnych pytań postanowiłem wrzucić tutaj mój zasłużony stojak na 4 fajki.

Niedawno poddałem go gruntownej renowacji ( czyszczenie, szlifowanie, olejowanie i polerowanie ) więc wygląda naprawdę  jak „brand new” :) Olejowany jest specjalnym olejem wytrzymałym na wodę, tarcie, i nie osiada na nim tak kurz jak na woskowanych przedmiotach. jest pół matowy/błysk.

Nie jest to współczesny stojak więc na pewno duszę i klimat swoisty posiada.

Cena na razie jest sprawą otwartą, więc chętnie pozbieram jakieś sensowne propozycje, jeśli tak owe się pojawią :)

Nie ukrywam że 3 cyfrowa liczba to próg wejściowy i myślę że i przyjemy dla nas dwojga.

Dyskusję możemy podjąć na studio@jakubmateja.pl bądź też przez pw na forum

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

stojak na fajki

.Pozdrawiam Kuba

Tags:

9 Responses to Sprzedam odrestaurowany stojak na 4 fajki

 1. Dr Ketis
  Dr Ketis
  16 października 2014 at 23:37

  Sorry, ale mam pewne wątpliwości co do takich jak ten anonsów. Dlaczego? Proponuję się przyjrzeć treści pozostałych ogłoszeń w tym dziale. Jest przedmiot (walor) i jest konkretna cena podana przez właściciela. I w tych w miarę klarownych warunkach znajdują się (lub nie…) nabywcy. Jeżeli się nie znajdują, często sprzedający koryguje swoje oczekiwania (lub nie… jego sprawa)Tymczasem tutaj pada zaproszenie do dyskusji, czytaj: ukrytej licytacji, w której dodam jedna ze stron, tzn. Ty jest w uprzywilejowanej sytuacji. Fajkanet, za co go cenię nie ma takiego charakteru. Myślę, że jednak powinieneś wystawić stojak na Allegro lub innym portalu aukcyjnym, narażając się na udzielenie odpowiedzi na zadawane pytania, w tym być może także i tak bezsensowne i nieistotne jak to z jakiego drewna stojak jest wykonany, jaka jest jego wysokość etc.

  • Jakub Marcel
   Jakub Marcel
   17 października 2014 at 16:42

   Hej,
   Bardzo przepraszam, że nie wpisałem się w ramy fajkowych ogłoszeń.
   Po prostu pomyślałem, że taka propozycja będzie korzystna jak ktoś chce faktycznie zakupić ten stojak. Jesteśmy ludźmi i jasna sprawa, że można się dogadywać. Nie wiem od kiedy negocjacje są czymś złym i podstępnym. Godzą się 2 strony i w tym przypadku każdy jest zadowolony, jeśli nie ma zadowolenia z 2 stron nie dochodzi do transakcji – jasna sprawa chyba. Jeśli jesteś zainteroesowany kupnem i potrzebujesz wysokość, napisz i doślę bez problemu, to chyba logiczne. Nie obrażę się :) Co do gatunku drewna nie jestem pewien ale postarałem się o bardzo dokładne fotografie z których można próbować coś wywnioskować. Napisałem na tym forum bo też spędzam tu trochę czasu i wydawało mi się, że to właściwi odbiorcy mojego ogłoszenia. Na allegro często zdarzało mi się mieć naprawdę dziwne pytania ale to już nie istotne. Przykre jest tylko to, że zamiast się wspierać nawzajem i dać mi jakieś wskazówki masz jakieś podejrzenia, jakiś taki dziwny hejt z twojej strony. Nie chciałem źle, jeśli się poczułeś urażony innym typem ogłoszenia niż te do których dotychczas byleś przyzwyczajony czytać na tym portalu no to przepraszam.

   Jakub Marcel

   • Dr Ketis
    Dr Ketis
    17 października 2014 at 18:08

    Bez urazy – wyraziłem tylko własną opinię. To, że okazała się ona nie być do końca odosobnioną, może, acz nie musi nic znaczyć. A przepraszać nie masz za co… Hejt dziwny?! Może… Trudno mi się samemu oceniać. Ale – dodam – intencje i zamiary czyste ;-)

 2. KrzysT
  KrzysT
  16 października 2014 at 23:42

  Co prawda staram się z zasady nie wtrącać w to, jak ktoś chce prowadzić interesy, ale myślę, że warto by było, żebyś jednak podał konkretną kwotę, jaką chciałbyś otrzymać za stojaczek.
  Nie chciałbym też żeby to zabrzmiało jako próba dyskredytowania towaru, bo stojaczek jest niewątpliwie ładny i starannie odnowiony, ale nie wróżę sukcesu przy starcie od kwoty trzycyfrowej.
  Na eBayu podobne stojaczki „z epoki” na 4-6 fajek w dobrym stanie można przy odrobinie szczęścia kupić za kwotę rzędu 5-10 funtów, czyli dość daleko nawet od tych stu złotych, a stan wielu z nich jest więcej, niż zadowalający. To nie fajki, one się ani tak bardzo nie zużywają, ani nie wymagają złożonych zabiegów renowatorskich.

  Edycja: o, widzę, że nie tylko ja mam podobne wątpliwości.

 3. Janusz J.
  Janusz J.
  17 października 2014 at 01:13

  To ja proponuję 20,6 PLN…

 4. Wlodek
  Wlodek
  17 października 2014 at 22:33

  Ja również jak Janusz J. proponuję podobną cenę :)

 5. Jakub Marcel
  Jakub Marcel
  7 grudnia 2014 at 16:18

  Oferta wraz z konkretną ceną na olx http://olx.pl/oferta/stojak-na-fajki-CID767-ID7via7.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*