Poliński autograf

18 marca 2014
By

Witam, zamierzam się ze sprzedażą fajki Polińskiego. Jest to autograf w typie i z tego co sam potrafię rozpoznać jest to chyba straight grain. Fajka dbana, niewiele palona, bez wad, słowem jak nowa. Do niej komplet, czyli ładne pudełeczko :), kołek wrzoścowy, podstawka wrzoścowa.

Jako że obserwuje sporo nasze allegro, rewelacji i szału cenowego się nie spodziewam, a że jest to na prawdę dobra fajka to nie zamierzam sprzedawać jej za grosze i już zamiast tego wolę popalać sobie w niej w domowym zaciszu.
Chce uzyskać taką cenę by zamówić adekwatnie porządny produkt fajki z morty – ot taka zachcianka.
Dlatego też chce spróbować sił na ebay.com i stąd prośba do doświadczonych fajczarzy o wycenę fajki. Czego mogę się spodziewać na ebayu. Może jakieś rady? Jeśli mam ustawić licytację bez ceny minimalnej to wolałbym od razu wiedzieć ile taka fajka może być warta. A jeśli z ceną minimalną to jaką. Sprawę zamieszczam w dziale sprzedaży gdyż jeśli pod koniec dyskusji wypłynęłaby jakaś sensowana propozyjca jestem gotów rozważyć ją przed wystawieniem w serwisie aukcyjnym. Także proszę o pomoc w sprzedaży.

Oto link do galerii fajki: KLIK

Tags:

One Response to Poliński autograf

  1. MM
    MM
    18 marca 2014 at 14:09

    na eBay warto sprzedawać z konta, które mam minimum 10 komentarzy otrzymanych za sprzedaż – fajka będzie widoczna przede wszystkim na ebay.com.
    Co do ceny, to choć nie umiem powiedzieć ile wart jest Poliński, to powiem jak ja z reguły robię: wychodzę z założenia, że fajka sprzeda się za tyle, za ile ma się sprzedać. Sprzedałem do tej pory kilkanaście fajek, większość w licytacji od ceny 9,9$ i na żadnej nie straciłem. Poprawnie opisana fajka, dobre zdjęcia – oferta na pewno nie umknie kolekcjonerom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*