SPRZEDAM Vauen Luxus 6033

6 sierpnia 2014
By

Producent: Vauen

Seria: Luxus

Wykończenie: gładkie

Napisy: Vauen Luxus 6033

Wymiary :

długość całkowita: 96mm
wysokość główki: 49,5mm
średnica główki: 34mm
średnica komina: 22mm
głębokość komina: 37mm

Witam. Mam na sprzedaż fajkę Vauen Luxus. Fajka zapalona przeze mnie około 7 razy. Fajka ma bardzo piękne usłojenie, co ładnie widać na zdjęciach. Mankamenty to pęknięcie na szyjce (ostatnie zdjęcie) oraz niezeszlifowata łatka przy zgryzie.

Cena: 60 zł

Tags:

5 Responses to SPRZEDAM Vauen Luxus 6033

 1. Obzon
  Obzon
  9 sierpnia 2014 at 12:46

  Nie chciałbym być czepliwy ale mam kilka uwag do powyższego ogłoszenia.
  Po pierwsze nie widzę zdjęć. A po drugie uważam, że sprzedawanie fajki z pękniętą szyjką i sklejonym nieumiejętnie zgryzem za 60 zł jest troszkę nie eleganckie. Zwłaszcza, że nie jest to jakaś topowa fajka tylko zwykły Vauen. Oczywiście każdy ma prawo sprzedawać co chce i za ile chce, ale proszę zwrócić uwagę, że może to kupić jakiś początkujący, nieświadomy klient i potem mieć żal, że na portalu fajka.net sprzedali mu fajkę z pękniętą szyjką.
  Trzecia sprawa – Jedyna informacja o stanie fajki (oprócz mankamentów) to informacja że palił kolega w niej 7 razy (jakie tytonie?). Nie wiadomo, czy ma ją Kolega od nowości czy poddawana była procesowi odnawiania i jak ten proces wyglądał.
  Proszę tego nie brać do siebie, są to moje osobiste uwagi. Może faktycznie są jacyś kolekcjonerzy fajek Vauena, gotowi kupić ten model. Chodzi mi tylko o dbanie o rzetelność ogłoszeń zamieszczanych na portalu.
  Pozdrawiam

 2. Bartnik
  Bartnik
  9 sierpnia 2014 at 21:23

  Ignacy zdjęcia autor podał we wcześniejszym ogłoszeniu, można fajkę dokładnie obejrzeć.
  http://www.fajka.net.pl/uwagi/sprzedam-vauen-luxus-6033/
  Cena w tym ogłoszenia wynosiła 130 zł

  • Obzon
   Obzon
   10 sierpnia 2014 at 11:56

   A to przepraszam, nie widziałem tego ogłoszenia wcześniejszego.

 3. yopas
  10 sierpnia 2014 at 12:04

  Czy fajka z tego ogłoszenia jest tą samą fajką co w ogłoszeniu: http://www.fajka.net.pl/uwagi/sprzedam-vauen-luxus-6033/ ?
  Jeżeli tak, to zastanawiam się, jaki jest cel mnożenia bytów?
  Pozdrawiam
  Y,

 4. Piotr M. Głęboki
  Piotr M. Głęboki
  11 sierpnia 2014 at 16:28

  Według teorii Trurla i Klaupaucjusza istnieją byty równoległe, w których poruszają się światy zmultiplikowane; ale to dozwolone było jedynie Panu Stanisławowi Lemowi i jego Konstruktorom. Nie mnóżmy bytów, szczególnie że wpis powyższy nie wnosi niczego nowego do sprawy, jedynie informację o obniżeniu ceny fajki. Ignacy – nie przepraszaj, masz moim zdaniem całkowitą rację. Starajmy się być maksymalnie rzetelni w ogłoszeniach, w każdym innym przypadku ktoś może źle pomyśleć o portalu. Wystarczyło dodać komentarz o obniżeniu ceny, skoro uważasz Szanowny Holmesie że to ułatwi (umożliwi) sprzedaż fajki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*