Zaproszenie od Emila

12 marca 2012
By

Moi Drodzy!

Temat jest zupełnie niezwiązany z fajką, ani żadną formą zażywania tytoniu, więc z góry przepraszam. Pytałem aż Piotrka, czy mogę zamieścić tu owe zaproszenie. Zielone światło jest, więc oto nadaję co następuje:

Jestem finalistą konkursu Futuronauta, organizowanego przez jeden z podmiotów Uniwersytetu Jagiellońskiego, na tekst popularno-naukowy. Tematyka zakładała wyekspediowanie swych myśli w przyszłość i wysnucie jakiegoś pomysłu na ową przyszłą rzeczywistość wykorzystując teorie naukowe w formie przystępnej dla odbiorców tekstu. No i zrobiłem wywiad ze sztuczną inteligencją, która dowodzi swojej świadomości poprzez interpretacje literatury (użyłem teorii czytelnika modelowego Eco i testu Turinga). Teraz ruszyło głosowanie internautów.

Jeśli chcielibyście oddać na mój tekst swój głos, będę wdzięczny. O ile oczywiście przypadnie Wam do gustu. Głosować można codziennie, teksty układają się na stronie losowo. Mój artykuł na tytuł ReaderBot. Oto link do strony głosowania.

Z góry dziękuję.
ES

Tags:

4 Responses to Zaproszenie od Emila

 1. Rheged
  12 marca 2012 at 19:09

  Jak w treści – zapraszam, z góry dziękuję :)

 2. Jacek A. Rochacki
  12 marca 2012 at 20:38

  Tekst przeczytany z ukontentowaniem. Głos oddany, wpis na Pańskim blogu dokonany. Pozdrawiam serdecznie !

  • Rheged
   12 marca 2012 at 21:39

   Tutaj krótko, bo szerzej odpisałem na blogu – bardzo dziękuję, jestem bardzo wdzięczny :)

 3. Rheged
  30 marca 2012 at 22:56

  Przepraszając za prywatę, ale może akurat tutaj ktoś zaznajomiony z tematyką, którą poruszyłem w tekście konkursowym, ma pragnienie oddać na mnie głos, to ostatnie dni, aby to zrobić. Więc się przypominam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*