klej do fajki

15 września 2013
By

Kończę renowację fajki Vauen, z dość ciekawą konstrukcją ustnika. Składa się on z dwóch części. Komora na filtr wklejona jest (była przed procesem renowacji)na stałe w szyjkę i na nią zakłada się ustnik „właściwy”. Jakiego kleju powinienem użyć do zamocowania części w ustniku? Kto wie, może gdy fajka ostygnie po piekarniku nie będzie konieczne używanie kleju ale jeśli nie to byłbym wdzięczny za informacje.

 

Tags:

4 Responses to klej do fajki

 1. MM
  bak_zlosnik
  15 września 2013 at 14:33

  prośba o pomoc

 2. miro
  15 września 2013 at 23:25

  Niektore Vaueny tak maja niestety. Wygrzewac glowke z wklejonym czopem… bym nie ryzykowal. Komora na filtr powinna byla zostac tam, gdzie byla moim zdaniem, jak sie udalo przerobic to fajnie.

 3. R.Woźniak
  zogaor
  16 września 2013 at 11:39

  Bąku_złośniku, a jesteś pewien, że tak właśnie było? Miałem kiedyś fajkę w której własnie ta rurka została w szyjce a wychodził sam ustnik, który się po prostu oderwał od wklejonego w niego czopu. Zrobiłem wtedy śmieszną operację polegającą na posmarowaniu tej wystającej z fajki części klejem cyjanoakrylowym i nałożeniem na to reszty ustnika. Po wyschnięciu samo wyszło.

 4. miro
  16 września 2013 at 21:38

  Jestem debil i nie doczytałem ze „była wklejona” – czyli uwaga na temat wygrzewania razem do kosza. Co nie zmienia faktu ze zostawilbym jak bylo :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*