Gdzie kupujecie tytoń

19 stycznia 2019
By

Na początku chciałbym przywitać  wszystkich użytkowników portalu fajka.net.pl gdyż jestem nowym użytkownikiem, zarówno tej zacnej strony, jak i fajki i w dobrym tonie byłoby się przywitać. Przechodząc do rzeczy, moje pytanie brzmi, gdzie kupujecie tytoń, czy nadal przez internet można kupić tytoń jedynie mając firmę? Jeśli tak, to czy jest ktoś z okolicy Głogowa, Wolsztyna, Zielonej Góry kto mógłby polecić jakieś sklepy, gdzie dostanę dobrej jakości tytoń fajkowy ?

pozdrawiam

Michał

6 Responses to Gdzie kupujecie tytoń

 1. mpestkow
  23 stycznia 2019 at 11:41

  Szukaj trafik w google, podzwoń po co ciekawszych i dopytaj. Ogólnie jest duża lipa poza dużymi miastami, a i tam poza Petersonem i SG ciężko uświadczyć coś innego. Też byłem taki napalony na początku na kupno jak najwięcej „nowych” w sklepie, ale powiem ci, że w praktyce warto uzbroić się w cierpliowść i wyczekiwać wszelkich ogłoszeń gdy ktoś się czegoś pozbywa, tu czy na grupach facebookowych. Da się dorwać w cenach niewiele wyższych niż sklepowe nieraz prawdziwe wysezonowane perełki.

 2. szydlo
  25 stycznia 2019 at 15:03

  Witaj na portalu. Tytoń kupuję wysyłkowo na firmę, przez pośrednika (np na krolestwo tytoniu, przy okazji wszelkich wyjazdów zagranicznych, przez rodzinę i znajomych rozsianych po świecie. Nie przepuszczam również okazji, gdy któryś z kolegów chce się pozbyć zapasów.

 3. Piotr
  18 maja 2019 at 00:05

  Straszne. Człowiek czuje powiew PRLu. Tytoń stał się towarem deficytowym, niedostępnym dla ‚Kowalskiego’.

 4. BurzaBurzyński
  10 lipca 2019 at 00:52

  Dobra, dobra. Czytam tu i ówdzie recenzje tytoni których nie da się zakupić w PL – a jednak – mam całą listę blendów do przetestowania, a w Polskich sklepach 0 – ktoś podpowie gdzie i jak z zagranicy dorwać takie tytonie jak chociażby Dunhill czy Orlik?

  • Grimar
   Grimar
   10 lipca 2019 at 10:36

   Za nasza zachodnią granicą już kupić. W Czechach również powinieneś. A na Ukrainie i Szwajcarii – czyli krajach poza Unią – dostaniesz nawet GLP. Jak kupić? Przewożąc przy sobie lub prosząc znajomych/rodzinę, żeby Ci przywieźli. Przesyłanie tytoni jest nielegalne, odradzam.

 5. Rene
  16 września 2020 at 09:34

  Kupowałem na krolestwotytoniu ale ostatnie zmaówinie mi pomylili i wakacje spedziłem bez swoich zakupów,teraz sie dowiedziałe ze bede czekał 5 dni na samą wysyłkę wiec zanim dojdzie od momentu zamówienia do odbioru wyjdzie 14 dni.
  Nie polecam!

  Za to zawsze szybko i skutecznie jest na cigarro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*