Wojtek Pastuch na Fajkowo!

5 lipca 2012
By


Kolejny debiut fajkarski w sklepie internetowym Fajkowo.pl. Tym razem na „polskiej Al Pascii” zadebiutował Wojtek Pastuch.

Ponieważ należę od tych, którzy od początku śledzili karierę fajkarską Wojtka, nie szczędząc mu – jakżeby inaczej – słów krytyki i skąpych – jak wyżej ;) – pochwał muszę z przyjemnością powiedzieć, że to są dobre fajki. Zrobione z pomysłem, z dobrych materiałów, z poprawną inżynierią i bardzo starannie wykończone. Wojtek preferuje rozwiązania sprawdzone i chwalone przez wielu fajczarzy, czyli naturalne wykończenia, bezfiltrowość i brak prekarbonizatu. Jako jedyny „autorski” fajkarz w Polsce robi fajki piaskowane, potrafi z wyczuciem używać bejcy, nie boi się eksperymentować z ekstrawaganckimi kształtami, doceniając i udatnie adaptując klasykę. Bezwzględnie warto mieć w kolekcji chociaż jedną fajkę z wytwórni Pastuch Pipes.

Wojtku! Powodzenia na kolejnym stopniu fajczarskiego rozwoju.

Fajki Wojtka dostępne są TUTAJ.

Tags: , , , ,

15 Responses to Wojtek Pastuch na Fajkowo!

 1. yopas
  5 lipca 2012 at 21:31

  Gratulacje Wojtku! I kolejnych awansów ;)

 2. 6 lipca 2012 at 07:48

  No nareszcie! Gratulacje! :) Mam tylko nadzieję, że zanim będziesz wysyłać nowe fajki Piotrkowi przyniesiesz je wcześniej do klubu, cobyśmy mogli „pomacać” :)

 3. Julian
  Julian
  6 lipca 2012 at 11:21

  Duża rzecz. Mam teraz cichą nadzieję, ze ktoś wreszcie zacznie produkować fajki w klasycznych, sprawdzonych kształtach. Zastanawiające jak trudno obecnie kupić dobrej jakości nowego bulldoga, pota, prince czy apple. Albo nic, albo zaraz Dunhill.

 4. Krzywy
  6 lipca 2012 at 22:36

  A ja się podpisuję pod tym, co napisał Julian:) Ale oczywiście Wojtkowi Pastuchowi gratuluję i życzę powodzenia!

 5. maciej_faja
  6 lipca 2012 at 23:03

  Jestem szczęśliwym posiadaczem 2 klasyków od Wojtka i bardzo je sobie chwalę. Klasyki z odciśniętym „Wojtkowym” piętnem :) a jakże! Dziękuję Wojtek i pozdrawiam.

 6. Julian
  Julian
  8 lipca 2012 at 21:13

  Połowa Dunhilli ma fatalne kształty, zgadzam się.

 7. yopas
  9 lipca 2012 at 09:06

  To ja jeszcze dodam, że ta wojtkowa fajka, którą posiadam, wykonana jest z wyjątkową dbałością, a palenie jej dostarcza wyłącznie smaku i przyjemności. Ma się wrażenie, że jest w niej duch dawnego fajkarstwa.
  UkłonY,
  Ps. KSztałt jak najbardziej klasyczny – lovat.

 8. largopelo
  9 lipca 2012 at 20:16

  Miło :)
  Wojtkowi gratuluję, a reszcie polecam.
  Myślę, że KrzysT zdołał ująć wszystko w jednym zdaniu. „Zrobione z pomysłem, z dobrych materiałów, z poprawną inżynierią i bardzo starannie wykończone.” Pod tym się podpisuję.
  Pozdrawiam

 9. miro
  3 kwietnia 2013 at 08:36

  …wchodze sobie wczoraj wieczorem na Al Pascia – i widze, ze fajki Wojtka sa i tam dostepne (przepraszam, nie dostepne, a obecne, bo obie juz sprzedane) – serdeczne gratulacje!
  miro

  • sat666sat
   sat666sat
   3 kwietnia 2013 at 15:04

   Ceny jakie, jeżeli można wiedzieć? Wiele różnią się od ew. z fajkowo.pl?

   • miro
    3 kwietnia 2013 at 15:14

    Nie mam pojecia – nie da sie wyswietlic juz sprzedanych ajtemow (albo tylko ja nie umiem tego zrobic) – jak sie cos nowego pojawi to sie sprawdzi.
    m.

   • KrzysT
    KrzysT
    3 kwietnia 2013 at 15:15

    Nieznacznie :>

    Od paru dni codziennie wyciągam moją Pastuszkę z szafki, żeby sprawdzić, czy pokryła się platyną… ale nie chce :(
    Może chociaż smak się poprawi; przetestuję, to powiem :>

    A! Ale żeby nie było, że ja tylko narzekam, to oczywiście: Wojtku! Serdeczne gratulacje! I wszystkiego najlepszego na dalszej drodze biznesowego podboju świata i okolic.

   • yopas
    3 kwietnia 2013 at 15:28

    Biorąc pod uwagę ówczesny kurs EUR (w momencie bycia w statusie reserved) kosztowały więcej niż najdroższa na fajkowo.
    No i oczywiście wypada Wojtkowi pogratulować (nieskromnie dodając: pisałem o tym już kiedyś, ja Mamoń – choć było nietrudnym przewidzieć), miło widzieć swojskie nazwisko w gronie prawdziwych zawodowców.
    UkłonY,

 10. 3 kwietnia 2013 at 19:30

  dla tych, co nie zdążyli: fajki kosztowały 230 i 160 euro brutto (nie ujawniam żadnej tajemnicy, bo było to przecież do publicznej wiadomości podane na stronie – kiedy były dostępne).

  No tak jest już – wejście na salony, pomiędzy zawodowców, niesie za sobą zmianę ceny (zwyczajowo). Więc lepiej się śpieszyć z Wojtkowymi fajkami na Fajkowo.pl… be jeśli teraz „świat” fajkowy, będący klientem alpascii wbije „wojtek pastuch” w google, i znajdzie Wojtkowe w TAKICH cenach, … Brać kiedy jeszcze są po taniości, brać!!!

  • sat666sat
   sat666sat
   3 kwietnia 2013 at 19:50

   No żesz , że mnie nie stać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*