Akcja recenzja – Peterson XMAS 2012

3 grudnia 2012
By

I kolejna akcja – szczęśliwa siódemka – dobrnęła do finału. Recenzowanym tytoniem był tym razem doroczny smakołyk świąteczny od Petersona (no halo, czego się właściwie spodziewaliście ;) ).

Tym razem akcja miała od początku „dramatyczny” przebieg, ponieważ na skutek niedopatrzenia w Fajkowie recenzenci dostali…. starannie opisaną próbkę. Tym samym podstawowe założenie akcji, czyli anonimowość próbki, szlag trafił. I tu ukłony dla naszych recenzentów, którzy natychmiast uczciwie poinformowali o zaistniałej sytuacji.

Rzeczywistość zastaną przyjęliśmy z dobrodziejstwem inwentarza i tak pięknie rozpoczętą akcję postanowiliśmy kontynuować pogodziwszy się z tym, że będzie to edycja różniąca się od poprzednich.

Jak wyszło? Chyba nieźle. Co prawda nadal uważam, że ślepa próba ma wiele zalet i właśnie dzięki tej zasadzie recenzje napisane w ramach kolejnych odsłon akcji odróżniają się od regularnych recenzji, ponieważ skupiają się wyłącznie na tytoniu. Nie na historii danego blendu, nie na proweniencji poszczególnych składników, nie na analizie towarzyskich układów i preferencji seksualnych blendera, tylko właśnie na tytoniu. Co oczywiście ma swoje, jak zwykł był mawiać nasz były prezydent, plusy ujemne i plusy dodatnie. Jest mniej barwnie, ale jest konkretniej. Zresztą na TR też mało kto uwagę poświęca historii (choć zdarzają się i pełnokrwiste recenzje ze smaczkami).

A teraz najważniejsze, czyli linki do recenzji:

Jak widać po większości wypowiedzi, tym razem blenderzy Petersona nie wspięli się na wyżyny, którymi nieodmiennie pozostaje w ich wykonaniu Xmas z 2009 roku. Oczywiście wedle opinii ogółu. Niżej podpisany, jak wiadomo, na sam zapach z puszki wzdryga się z wyraźnie nieświątecznym obrzydzeniem ;)

Recenzenci – jak zawsze wielkie dzięki. Good work.

Tags: , ,

One Response to Akcja recenzja – Peterson XMAS 2012

  1. Cidiuss
    Cidiuss
    3 grudnia 2012 at 19:44

    Korzystając, podziękuję za możliwość dorzucenia czegoś od siebie. To ciekawe doświadczenie! Pozostałym, niezdecydowanym – serdecznie polecam spróbować w następnej edycji. Współpraca z koordynatorem akcji – wzorowa i absolutnie bezstresowa ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*